b-Portal dla aptek

Jedna z największych polskich sieci aptek "Apteki Medyczne", podpisała ze spółką Benhauer umowę na wdrożenie systemu b-Portal, który zoptymalizuje kluczowe procesy biznesowe w firmie i zintegruje je w ramach jednego rozwiązania z CMS portalu firmowego, extranetem i intranetem.

System b-Portal obsłuży procesy zamówień i realizacji zleceń ze strony aptek należących do sieci Apteki Medyczne oraz zapewni komunikację z hurtowniami. System dostarczy również pełnego zakresu funkcjonalności dla klientów detalicznych. Po wdrożeniu systemu Benhauer zajmie się kompleksową obsługą portalu dostarczając usługi serwisowe i hostingowe, zarządzając dostawą treści i prowadząc działania marketingowe w Internecie i integrując go ze społecznościowym systemem Przychodnia360.pl.

Benhauer to krakowska spółka założona przez Grzegorza Błażewicza, byłego prezesa Interii oraz Rafał Mrówkę. Firma specjalizuje się w usługach z obszaru marketingu internetowego oraz budowie rozwiązań internetowych automatyzujących procesy biznesowe.

źródło: Benhauer

Computerworld