Konkurs newslettera: Panda Internet Security rozlosowana

Rozlosowaliśmy kolejną nagrodę w konkursie newslettera - pakiet oprogramowania Panda Internet Security 2009. Konkurs trwa dalej. Co tydzień do wygrania nowe nagrody dla subskrybentów newslettera technologie.gazeta.pl. Każdy ma szansę - zero smsów, zero pytań. W tym tygodniu na szczęśliwca czeka multimedialny odtwarzacz WinDVD 9.

Co tydzień do wygrania inne nagrody, dla tych, którzy zapiszą się na newsletter technologie.gazeta.pl . Newsletter technologie.gazeta.pl to codzienna porcja najciekawszych technologicznych wiadomości prosto do twojej skrzynki pocztowej. Wystarczy zapisać się na newsletter podając swój mail. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy z tego samego maila wysłać swoje dane adresowe i telefon kontaktowy na mail technokonkurs@gazeta.pl

Panda Internet Security wędruje do...

Nagroda za ostatni okres - pakiet oprogramowania Panda Internet Security 2009 - trafia do Przemysława Polańskiego z Kołaczkowa. Gratulujemy!

Nowa nagroda

Tym razem do wygrania jest WinDVD 9 - multimedialny odtwarzacz płyt DVD i Blu-Ray, obsługujący formaty od DivX po High Definition.