Imprezeo.pl - kalendarium imprez

Organizowanie imprez, planowanie wakacji, jak również szukanie informacji o dostępnych konferencjach oferuje serwis Imprezeo.pl.

Powstał nowy serwis społecznościowy , dzięki któremu użytkownicy mogą przywołać wspomnienia z imprez i wakacji, a także organizować nowe wydarzenia.

 

Imprezeo.pl podpowiada, jak spędzić wolny czas. Dysponuje bazą adresową ponad 4000 klubów, pubów, pensjonatów i innych miejsc z całego kraju, w których można zorganizować imprezę. Wszystkie te miejsca oznaczono na mapkach.

 

Imprezeo.pl - Strona główna- Chodziło nam o stworzenie wirtualnego miejsca, w którym mogliby zebrać się wszyscy uczestnicy i wymienić wrażenia, a następnie informować się wzajemnie, w jakich imprezach będą uczestniczyć w przyszłości - wyjaśnia Bartosz Stefaniak, jeden z twórców serwisu.

 

Po zarejestrowaniu się użytkownik może dodawać do swojego profilu zdjęcia lub filmy z różnych wydarzeń. Spośród kilku typów imprez ma do wyboru m.in. spotkania , clubbing, targi czy konferencje podzielone względem miast, w których się odbywają lub odbyły. Może też dowiedzieć się gdzie, jak i kiedy bawią się jego znajomi.

 

Więcej na ten temat >>