Cennik Era G1 z Google Android

Od 23 lutego Polska Telefonia Cyfrowa wprowadzi pierwszy na świecie telefon pracujący z system operacyjnym Android - Era G1. Znamy cennik urządzenia oraz proponowany abonament.

Telefon Era G1 z Google Android będzie oferowany wraz z dwiema specjalnie przygotowanymi taryfami o wartości 85 i 145 złotych. W ramach abonamentu klienci otrzymają odpowiednio 120 i 280 minut, wymiennych na SMSy, do wykorzystania we wszystkich sieciach. Dodatkowo, w obu abonamentach do dyspozycji użytkownika będzie pakiet 500 MB transmisji danych, co pozwoli w pełni korzystać z możliwości, jakie daje Era G1. W ofercie abonamentowej telefon będzie dostępny od 1 złotego.

Zobacz nasz Test wideo telefonu Era G1

W ramach umowy wszyscy abonenci mogą korzystać z oferty bezpłatnego dostępu do szybkiej transmisji danych za pośrednictwem punktów Hotspot w sieci Era. W chwili obecnej operator oferuje ponad 460 takich punktów na terenie całego kraju.

Telefon będzie oferowany we wszystkich ofertach abonamentowych, dla klientów indywidualnych i biznesowych, oraz w ofercie sprzedaży bez umowy. Telefon będzie także dostępny dla obecnych klientów w ramach przedłużenia umowy.

Cennik Era G1 w sieci Era

Powyższe ceny zawierają podatek VAT.

Od dzisiaj, za pośrednictwem strony internetowej, można również zamówić telefon w przedsprzedaży. Sprzęt może zostać dostarczony do odbiorcy kurierem jeszcze przed 23 lutego.

Śledź temat na bieżąco na technologie.gazeta.pl