Użytkownicy Simplusa - uważajcie na oszustów!

Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus, ostrzega swoich klientów przed oszustami. Użytkownicy ofert pre-paid (Simplus i mixPlus) w ostatnich dniach otrzymują wiadomości z fałszywymi informacjami na temat promocji zasileń ich konta - informuje portal IDG.pl.

"UWAGA! Operator Sieci Plus informuje, że akcja SMS-owa "Ładujemy konto podwójnie" nie jest promocją sieci Plus tylko próbą wyłudzenia kodów zasilających konta usług przedpłaconych. Prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość. Polkomtel S.A., Operator Sieci Plus." - taki komunikat operator komórkowy Plus zamieścił na swojej stronie internetowej. W ten sposób sieć komórkowa ostrzega użytkowników ofert pre-paid (Simplus i mixPlus) o oszustach wysyłających do nich SMS-y:

Teraz w PLUS GSM. W MIX PLUSIE i SIMPLUSIE Najnowsza PROMOCJA. Ladujem konto po 2. Kup karte zdrapke za: 50zl,100zl,150zl i wyslij telekod z karty zdrapki na BEZPŁATNY numer: 727357872. Poczekaj chwile i juz masz dwa razy wiecej na swoim koncie. Wiecej informaci na www.plusgsm.pl

(pisownia oryginału)