Toshiba Satellite Pro S300 zawiera dwa systemy - Windows Vista i XP

Po serii nowoczesnych, designerskich konstrukcji, Toshiba pokazała sprzęt, z minimalistycznym wzornictwem i bez ozdobników. Sprzęt, który ma służyć głównie do pracy, być energooszczędny i łatwy w eksploatacji. Taki jest właśnie Satellite Pro S300. Jedynym nowoczesnym wyróżnikiem tego sprzętu jest lustrzana matryca.

Wnętrze komputera to także solidna konfiguracja. Model Satellite Pro S300-16G działa w oparciu o procesor Intel Core 2 Duo T6570, posiada wbudowane 2GB pamięci RAM, które można rozbudować do 8GB oraz dysk twardy o pojemności 250 GB. Notebook jest wyposażony w wyświetlacz 15,4" WXGA (1280x800).

Duża energooszczędność

Jedną z głównych zalet nowej Toshiby jest jej energooszczędność i co się z tym wiąże czas pracy na baterii, mogący sięgać w zależności od trybu pracy do 6 godzin. Notebook powstał w zgodzie z dyrektywą unijną RoHS, która została wprowadzana w celu zmniejszenia ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska z odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest także zgodny ze standardem ENERGY STAR.

Model Satellite Pro S300 jest objęty dwuletnią gwarancją, która może być rozszerzona o kolejny rok. Cena komputera to około 3700 złotych.

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl >>