Play Fresh - rewolucyjna obniżka cen

Szesnastego marca Play wprowadza na rynek nową, świeżą ofertę na kartę - Play Fresh. Szykuje się prawdziwa rewolucja. Żaden z konkurentów nie ma tak tanich rozmów - 29 gr za minutę do wszystkich sieci - i smsów - 9 gr do wszystkich sieci.

Play Fresh

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje, że Play obniża ceny połączeń i smsów . Nowa oferta będzie się nazywać Play Fresh i zaoferuje najlepszą stawkę za połączenia do wszystkich sieci - 29 groszy oraz SMS-a do wszystkich sieci za 9 groszy. Ponadto koszt MMS-a do wszystkich sieci to 19 groszy, a transmisja danych to jedyne 12 groszy /100 kb. Co ważne - nie ma tu żadnych gwiazdek, promocji na trzy miesiące. Takie ceny obowiązują przez cały czas korzystania z Play Fresh i to do wszystkich sieci. Przypomnijmy porównanie cen największych operatorów na kartę:

*Ceny z VAT, **W zależności od czasu ciągłego korzystania z usługi. Szczegółowe cenniki na stronach operatorów.

Jak możliwe są tak niskie ceny?

"Play wprowadza agresywną taryfę pre-paid, która nie jest krótkoterminową obniżką cen, ale kluczową ofertą wykorzystującą niskokosztową strukturę Play." - powiedział Chris Bannister, dyrektor zarządzający P4. "Celem Play jest wyjście naprzeciw potrzebom konsumentów dzięki wykorzystaniu możliwości nowoczesnej sieci 3G i 2G, nowoczesnych technologii i wydajnej struktury organizacyjnej, które pozwalają na ogromne oszczędności. Tymi oszczędnościami Play dzieli się z klientami oferując najtańsze na polskim rynku połączenia głosowe, sms-owe i przesył danych".

Co więcej w Play Fresh? Startery

Play Fresh oferuje zupełnie nowy starter w cenie 5 zł, w ramach którego do wykorzystania jest 5 zł. To najbardziej konkurencyjna oferta na rynku -teraz każdy może mieć Play Fresh. Pozostałe startery za 9 zł oraz 30 zł, oprócz wartości nominalnej oferują także bonus na start. Starter 9 zł - jednorazowo dodatkowe 3 zł, gdy klient posiada na koncie minimum 14 zł . Starter 30 zł - jednorazowo dodatkowe 15 zł, gdy klient posiada na koncie minimum 40 zł.

Doładowania

Doładować numer w Play Fresh można kartą zdrapką w cenie już od 5 zł. Pozostałe dostępne nominały to 10 zł, 30 zł oraz 50 zł. Doładowania w kwotach od 5 zł do 300 zł dostępne są także poprzez inne kanały. Play Fresh to jedyna oferta, w której każde doładowanie - nawet 5 zł - wydłuża okres ważności konta na połączenia wychodzące aż o 365 dni!

Usługi obniżające koszty

W Play Fresh dostępne są również usługi dodatkowe obniżające koszty: 100 minut za 0 groszy w ramach sieci Play - za 5 zł (ważne przez 30 dni); 5 MB na korzystanie z Internetu i WAP - za 5 zł (ważne przez 30 dni); 2 za 1 - za każde 2 minuty rozmowy przychodzącej z innej sieci dodatkowa 1 minuta na rozmowę do wykorzystanie do wszystkich sieci - za 3 zł (usługa dostępna dopóki Klient ma konto ważne na połączenia wychodzące).

Dodatkowe smsy za 0 groszy

Za każde doładowanie konta w Play Fresh, SMS-y za 0 groszy do wszystkich sieci!

Dla wszystkich klientów, którzy wysyłają bardzo dużo SMS-ów, Play Fresh przygotował specjalną ofertę promocyjną - SMS-y za 0 groszy do wszystkich sieci. Darmowe SMS-y są dodawane przy każdym doładowaniu konta, a ich ilość zależy od kwoty doładowania.

Promocja ta dostępna jest dla każdego - nie ma żadnych opłat za aktywację. Każde doładowanie konta daje bonus w postaci SMS-ów za 0 groszy i przedłuża ważność karty o 1 rok.

Śledź temat na bieżąco na technologie.gazeta.pl