Google Earth - 5 najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić

Dzięki Google Earth 5 możesz przenieść się gdziekolwiek zechcesz i to zupełnie za darmo. Oto 5 najważniejszych według serwisu PC World rzeczy, które możesz zobaczyć dzięki tej aplikacji.

Zanurkuj w oceanie Google Earth

Podwodna góra Davidson w Kalifornii kryje ogromne rafy koralowe, ryby żyjące na głębokich wodach, rozgwiazdy i innego rodzaju morskie żyjątka. Warto dokonać eksploracji tego długiego na 26 mil świata podwodnych skarbów.

Eksploruj Marsa na Google Earth

Czy na Marsie mogło być życie? Na razie nikt tego nie wie. Możesz sam spróbować odpowiedzieć na to pytanie, sprawdzając nowy tryb o nazwie Mars w Google Earth 5.0.

Jedź na wycieczkę dzięki Google Earth

Zdecydowanie najłatwiejszym sposobem na zabicie nudy jest wycieczka z Google Earth po legendarnych miejscach na świecie. Możesz odwiedzić takie słynne lokacje jak np. Las Vegas, Pałac Cesarski w Japonii lub Wieża Eiffela.

Przespaceruj się po Times Square na Google Earth

Dzięki trybowi Street View w Google Earth, możesz dokładnie zobaczyć ulice. By zobaczyć całą siłę Street View, wybierz w tym celu Times Square.

Obejrzyj stadion Fenway Park na Google Earth

Po sezonie baseball'owym możesz wybrać się na wycieczkę na historyczny stadion drużyny Red Sox płacąc za wejście 8 dolarów. Podczas sezonu musisz zapłacić od 20 dolarów (za miejsca stojące) do 125 dolarów (za miejsca siedzące). Natomiast Google Earth pozwoli ci zwiedzić słynne Fenway za darmo.

Ściągnij Google Earth 5.0

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl >>