Samsung UltraTOUCH wchodzi do Polski

Samsung UltraTOUCH jako pierwszy telefon Samsunga wyposażony został w ekran dotykowy i klawiaturę 3x4.

Samsung jest postrzegany jako producent najbardziej stylowych telefonów komórkowych. UltraTOUCH cechuje się wyrafinowanym wzornictwem oraz całym wachlarzem funkcji multimedialnych. Kluczowym elementem jest 2,8" dotykowy ekran AMOLED oferujący intensywne i żywe kolory.

Ultrapłaska (12,7 mm) obudowa telefonu UltraTOUCH przykuwa uwagę ergonomicznym kształtem i hybrydową funkcjonalnością, która jest efektem połączenia ekranu dotykowego i wysuwanej klawiatury 3x4. Dzięki odpornemu na zarysowania i zabrudzenia ekranowi użytkownicy mogą na długo zachować swój telefon w doskonałym stanie.

 

Przeczytaj , jak Samsung UltraTOUCH sprawdza się w praktyce.

Multimedialny Samsung UltraTOUCH

Samsung UltraTOUCH ma wbudowany 8-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową LED o podwójnej mocy, wyposażony w takie funkcje jak detekcja twarzy czy uśmiechu. Posada rteż wbudowany GPS. Geo-tagging pozwoli na oznaczenie współrzędnych geograficznych miejsca, w którym zostało wykonane zdjęcie, a następnie na umieszczenie ich w internecie. Wysokiej jakości funkcja nagrywania plików wideo przy rozdzielczości 720x480 i 30 klatkach na sekundę płynnie rejestruje film, natomiast technologia HSDPA (7,2Mb/s) pozwoli na szybkie przesłanie go do znajomych. Gadżet obsługuje też format DivX. Model Samsung UltraTOUCH zapewnia użytkownikowi połączenie obsługi za pomocą dotyku oraz uniwersalnej klawiatury 3x4. Ulepszono interfejs użytkownika.

Telefon wchodzi do sprzedaży w sugerowanej przez producenta cenie 1799 zł.

 

Samsung ma też w ofercie podobny, ale nieco tańszy i słabiej wyposażony model Ultra Classic .

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl >>