Nasza-Klasa i Hallmark Channel: Zostań detektywem

Od 12 marca kanał Hallmark Channel rozpoczyna promocję cyklu wieczorów kryminalnych. Jednym z głównych elementów kampanii jest współpraca z popularnym portalem społecznościowym Nasza-Klasa.

Celem kampanii jest promocja kryminalnych seriali: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (sezon 2), Punkt krytyczny (premiera w Polsce) oraz Prawo i porządek: Sekcja specjalna (sezon 2). Użytkownicy portalu Nasza-Klasa będą mieli szansę zagrania w grę kryminalną - podaje serwis Wirtualne Media.

Nasza-Klasa i kryminały

- Tego typu współpraca, opracowanie detektywistycznej gry specjalnie dla użytkowników Naszej-Klasy, to bardzo oryginalny pomysł dla stacji telewizyjnej. Po raz pierwszy Hallmark ma okazję dotrzeć do swoich widzów za pośrednictwem portalu społecznościowego. Wierzymy, że tego rodzaju działanie spodoba się zarówno naszym widzom, jak i użytkownikom Naszej-Klasy - powiedziała Ewa Bolesta-Zielińska, menedżer marketingu i komunikacji NBC Universal Global Networks Polska.

Cel gry

Celem gry jest rozwiązanie zagadki detektywistycznej. Informacje zapraszające do gry będą widoczne na głównej stronie portalu Nasza Klasa . Na stronie konkursowej co tydzień odkrywana będzie kolejna część historii kryminalnej, a osoby które będą chciały zagrać o tytuł super detektywa będą miały dwie szanse na rozwiązanie łamigłówki.

Nagrody

Wszyscy uczestnicy gry otrzymają od Hallmark Channel i Naszej-Klasy ikonkę super detektywa, a zwycięzcy otrzymają ikonkę super detektywa VIP-a oraz zwiększony transfer na zdjęcia.

W grze Hallmark Channel na portalu Nasza Klasa będzie można wziąć udział do 31 marca 2009.

Czytaj więcej o Nasza Klasa

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl