Telewizja N: Ruszyła wielka wymiana dekoderów na nagrywarki

Platforma N uruchomiła już obiecaną wcześniej możliwość zamiany zwykłego dekodera na dekoder z cyfrową nagrywarką. Opcja nazywa się "Wyższy Standard". Do promocyjnej wymiany dekodera typu nbox na nbox recorder uprawniony jest klient, który posiada wydrukowany kupon i ostatni rachunek dla danej umowy.

Przypomnijmy, że w styczniu zabrakło dekoderów z nagrywarkami, gdyż operator nie spodziewał się aż tak dużego zainteresowania ze strony klientów w okresie świątecznym. Teraz wreszcie ruszyła akcja wymiany dekoderów, skierowana do abonentów telewizji N , którzy podczas okresu świątecznego zdecydowali się podpisać umowę z operatorem, ale z powodu braku dekoderów z nagrywarką musieli zadowolić się jedynie zwykłym dekoderem.

Podczas wymiany klient powinien mieć ze sobą specjalny kupon (który otrzymał przy podpisaniu umowy) i ostatni rachunek za telewizję N. Na szczęście można wymienić dekoder na cyfrową nagrywarkę w przypadku zgubienia kuponu - podaje serwis Satkurier.

Poza tym żeby odebrać nbox recorder, klient musi dostarczyć kompletny zestaw nbox, na który składa się z : dekodera, karty, pilota, kabla euro, zasilacza, instrukcji obsługi i oryginalnego opakowania.

Czytaj więcej o telewizji N

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl