Cyfrowy Polsat: 12 miesięcy w prezencie na Wielkanoc

Cyfrowy Polsat wprowadził Wielkanocne Promocje. Dzięki nowej ofercie można dostać nawet 12 miesięcy telewizji cyfrowej w prezencie.

Wybierając pakiet Mini Max z umową na 3 lata, klient nie musi płacić abonamentu przez 12 miesięcy. Mini Max umożliwia dostęp do 23 kanałów polskojęzycznych, a miesięczny abonament za ten pakiet wynosi 19,90 zł. Można też wybrać pakiet Mini Max z umową na 29 lub 13 miesięcy, co wiąże się z bezpłatnym dostępem do telewizji przez pół roku.

Inne pakiety 6 miesięcy za darmo

Pozostałe pakiety programowe oferowane są z 6-miesięcznym okresem bez wnoszenia opłat abonamentowych w przypadku umowy na 29 miesięcy, bądź z 3-miesięcznym okresem bez opłat wraz z umową na 13 miesięcy.

Pakiety HD

Jest też oferta promocyjna dla pakietów HD. Podpisując umowę na czas określony na wybrany kanał HD, abonent przez 6 miesięcy korzysta z serwisu HD bez wnoszenia opłat. Dekoder HD na własność można kupić już za 199 zł, natomiast skorzystanie z wypożyczenia kosztuje jednorazowo już od 99 zł. Obecnie platforma posiada pięć kanałów HD: Polsat Sport HD, HBO HD, Eurosport HD, MTVN HD oraz Discovery HD.

Dekodery

Cyfrowy dekoder można kupić na własność już za 99 zł lub wypożyczyć, ponosząc jednorazową opłatę w wysokości już od 79 zł. Natomiast zainteresowani dekoderem z twardym dyskiem mogą go nabyć za 499 zł. Cyfrowy Polsat oferuje dwa modele dekoderów HD - Samsunga i EchoStara.

Zobacz czy Cyfrowy Polsat zaoferuje szerokopasmowy internet?

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl