JobExpress - oferty pracy pod kontrolą

Ponad 1,8 tys. ofert pracy można już znaleźć w kolejnym na polskim rynku serwisie pośrednictwa pracy - JobExpress.pl.

Jobexpress.pl - strona główna Twórcy portalu informują, że postawili na intuicyjność i prostotę obsługi, tak by można było szybko i bezproblemowo umieścić bądź edytować CV, a następnie za pomocą jednego kliknięcia aplikować na wybrane oferty.

 

- Chcieliśmy stworzyć przejrzyste i przyjazne narzędzie, które będzie pomocne przy szukaniu pracy. Zależało nam na tym, aby dostęp do ofert mieli wszyscy użytkownicy internetu - bez względu na umiejętności. Oprócz tego na portalu znajdują się tylko aktualne oferty, sprawdzone przez naszych konsultantów. - mówi Agnieszka Wiącek z Jobexpress.pl . Dodaje, że konsultanci będą czuwali także nad jakością umieszczanych w serwisie ogłoszeń.

 

Wirtualne CV można wzbogacić o zdjęcie, a nawet skorzystać z opcji udostępniania plików zainteresowanym pracodawcom. Każdy, kto zarejestruje na portalu swoje CV, będzie otrzymywać informacje o tym, jacy pracodawcy interesują się jego profilem. Tego typu dane, mogą być bardzo pomocne dla kandydatów szukających konkretnych stanowisk.

 

Więcej na ten temat >>