Nasza Klasa integruje się z Forum Gazeta.pl

Po udanej współpracy Naszej Klasy z Allegro, największy portal społecznościowy integruje się z Forum Gazeta.pl. Dzięki czemu każdy użytkownik Naszej Klasy w swoim profilu na Naszej Klasie będzie mógł pochwalić się aktywnością na Forum Gazeta.pl

Jesienią 2008 roku Nasza Klasa połączyła siły z Allegro . Pomysł chwycił i spodobał się użytkownikom. Stąd kolejne partnerstwo i integracja - tym razem z Forum Gazeta.pl.

Użytkownicy na stronie głównej Naszej Klasy znajdą ikonkę prowadząca do strony, gdzie będzie można sparować profil na Naszej Klasie z kontem Gazeta.pl

- Cieszy nas bardzo nawiązanie takiej współpracy z największym portalem społecznościowym w Polsce. Odbędzie się to z korzyścią dla użytkowników obu serwisów. Integracja pozwoli użytkownikom obu serwisów lepiej się poznać i ułatwi nawiązanie kontaktów poza siecią - mówi Anna-Maria Siwińska, szefowa Forum Gazeta.pl. - Wesprzemy Naszą Klasę również bogatym doświadczeniem i wiedzą administratorów na temat zarządzania społecznością użytkowników, ze szczególnym uwzględnieniem przypadków łamania norm społecznych czy prawa. Forum Gazeta.pl przy Naszej Klasie prezentuje się mniej okazale, ale posiadamy bogate i wieloletnie doświadczenie w animowaniu społeczności.

Dzięki współpracy programistów Naszej Klasy i Gazeta.pl udało się opracować technologię pozwalającą na połączenie wszystkich kont w portalu Gazeta.pl z kontami użytkowników Naszej Klasy. Opracowane rozwiązanie jest uniwersalne, i pozwoli w przyszłości integrować z Forum Gazeta.pl inne serwisy społecznościowe.

Dla Forum Gazeta.pl oznacza to kolejne zmiany w najbliższej przyszłości. Wprowadzone zostaną graficzne identyfikatory użytkowników (avatary) - automatycznie staną się nimi zdjęcia profilowe zamieszczone w Naszej Klasie.

Śledź temat na bieżąco na technologie.gazeta.pl