Nowa ceramiczna ramka cyfrowa od HANNspree

Firma HANNspree, specjalizująca się w produkcji akcesoriów komputerowych, wprowadziła do oferty 8-calową ramkę cyfrową SD80M7MB, której obudowa wykonana jest z ceramiki.

W zestawie mamy do wyboru trzy obudowy o różnych wzorach i kolorystyce: "imprezowa", "morska" i "walentynkowa". Jak zapewnia producent wymiana oprawy ramki na jedną z 3 wersji zajmuje zaledwie kilka sekund.

Co więcej, możliwości urządzenia HANNspree są znacznie szersze niż tylko wyświetlanie fotografii. Bez problemu obejrzymy na nim filmy, sprawdzimy datę i czas, a także posłuchamy muzyki.

W HANNspree SD80M7MB zastosowano wyświetlacz ciekłokrystaliczny o przekątnej 8 cali, na którym można oglądać obrazy o rozdzielczości dochodzącej do 16 megapikseli. Ponadto ramka ma radzić sobie z większością formatów video oraz być kompatybilna ze wszystkimi dostępnymi obecnie na rynku typami kart pamięci.

Za sprawą przejrzystego menu, dostępnego także w języku polskim, obsługa ramki jest intuicyjna, a nawigacja - intuicyjna. Produkt wyposażony jest także czujnik położenia, który automatycznie obraca zdjęcia zgodnie z aktualną pozycją ramki.

Jak podaje firma HANNspree ramkę cechuje niskie zapotrzebowanie na energię. W przypadku modelu SD80M7MB jest to maksymalnie 9,5 W.

Specyfikacja:

Cena : 400zł