Nasza-Klasa - z kim może się zintegrować?

Nasza-Klasa współpracuje już z Allegro. Taka współpraca portalu z innymi serwisami to doskonały pomysł. Z jakim jeszcze ciekawym serwisem Nasza Klasa mogłaby się zintegrować, co dałoby użytkownikom nowe możliwości i przyniosłoby wzrost popularności? Oto kilka propozycji dla zarządców portalu Nasza Klasa.

Gadu-Gadu

To oczywisty alians - komunikator, który ma 6 milionów użytkowników oraz portal społecznościowy, który ma ich 11 milionów. Obie firmy nie wchodzą sobie w drogę, nie ma konfliktu interesów. Z pewnością wielu użytkowników Naszej Klasy używa GG i na odwrót. Dzięki tej integracji użytkownicy Naszej-Klasy zyskaliby możliwość błyskawicznej komunikacji.

Plotek

Co ludzie lubią robić na Naszej Klasie? Nie tylko wspominać dawne czasy, ale także trochę poplotkować... A skoro tak to idealną propozycją do integracji z Naszą Klasą byłby serwis Plotek. Z pewnością zwiększyłoby to ruch na Naszej Klasie, a użytkownicy żywo dyskutowaliby o najnowszych wyczynach polskiego kobiecego tercetu celebrytek czyli Dody, Frytki i Joli.

Kurnik

Polacy lubią grać w gry, a zwłaszcza takie, w które można pograć ze znajomymi i do tego nie trzeba niczego instalować, ani kupować nowego sprzętu. Te wymogi spełnia Kurnik. Z pewnością na Naszej Klasie Kurnik cieszyłby się dużą popularnością.

Sport.pl

Piłka nożna to sport narodowy w Polsce, interesują się nim miliony. Wystarczyło podczas transmisji meczu z Irlandią Północną wejść do którejś z warszawskich knajp, by zauważyć, że nie da się znaleźć wolnego miejsca. Tu praktycznie każdy serwis o piłce można zintegrować (np. Sport.pl). Miłośnicy mogliby oglądać najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy na gorąco razem ze znajomymi ze szkolnej ławy.

Fotka

Nasza Klasa w założeniu miała być serwisem integrującym ludzi, którzy wiele lat temu stracili ze sobą kontakt. Ale obecnie coraz częściej jest zauważalny trend, że większość zdjęć dodawanych do Naszej Klasy to fotki polegające na autoprezentacji. Nasza Klasa nieoficjalnie coraz szybciej upodabnia się do serwisu Fotka.pl ( Nasza Klasa chwali się tym, że ma ponad pół miliarda dodanych zdjęć).

A może jednak technologie.gazeta.pl? Codzienny łyk technologii na Naszej Klasie z pewnością by nie zaszkodził.

Nasza Klasa integruje się z Forum Gazeta.pl

Czytaj więcej o Nasza Klasa

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl