Cyfrowy Polsat wprowadza nowy dekoder Familijny

Cyfrowy Polsat wprowadził nowy cyfrowy dekoder Familijny. To już drugi model zaprojektowany przez konstruktorów z Cyfrowego Polsatu.

- Pierwszy model naszej produkcji - dekoder Mini - spotkał się z bardzo miłym przyjęciem przez klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kolejnego. Co ważne, własna fabryka pozwala nam na rozwijanie dekoderów bardzo dobrej jakości, przy zauważalnie niższych kosztach produkcji w porównaniu do ceny zakupu dekoderów od zewnętrznych producentów - powiedział Dariusz Działkowski, członek zarządu ds. technicznych w Cyfrowym Polsacie S.A.

Niezbędne funkcje

Dekoder Familijny jest przystosowany do odbioru telewizji cyfrowej w standardowej rozdzielczości. Obsługuje wszystkie niezbędne funkcje (np. elektroniczny przewodnik po programach, wyszukiwanie kanałów, tryb TV/radio, proporcje ekranu 4:3 i 16:9 oraz nadzór rodzicielski).

Wyjście optyczne

Najnowszy produkt Cyfrowego Polsatu wyposażony jest w optyczne cyfrowe wyjście sygnału audio, które zapewnia połączenie dekodera z zewnętrznym amplitunerem.

Dekoder Familijny można kupić na własność wraz z wybranym pakietem programowym z oferty Cyfrowego Polsatu - Mini, Familijny, Familijny + HBO, Relax Mix, Relax Mix + HBO, Super Film - już za 99 zł.

Cyfrowy Polsat: 12 miesięcy w prezencie na Wielkanoc

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl