Nokia E75 w Polsce

Nowy smartfon Nokii z systemem Symbian i klawiaturą QWERTY wchodzi na polski rynek. W sklepach pojawi się 8 kwietnia. Nokia E75 jest skierowana przede wszystkim na rynek biznesowy.

Cena Nokii E75 to 2149 zł. Telefon będzie dostępny poza salonami operatorów od 8 kwietnia 2009. Nokia oferuje polskim klientom E75 w dwóch wersjach kolorystycznych - srebrno-granatowej i srebrno-czerwonej.

Smartfon jest skierowany do użytkowników, którym zależy na wygodnym, mobilnym dostępie do poczty elektronicznej. Wysuwana klawiatura QWERTY ma ułatwić pisanie emaili. Kupując E75 otrzymujemy dostęp do usługi Nokia Messaging (bez ograniczeń czasowych), dzięki której listy są automatycznie dostarczane do telefonu (push email).

Klient mailowy wbudowany w Nokię E75 ma mechanizm łatwego konfigurowania kont pocztowych znajdujących się na popularnych serwerach - takich jak Yahoo!, Gmail (w tym poczta Gazeta.pl), Windows Live Hotmail, Interia, Onet i Wirtualna Polska. Współpracuje również z systemami korporacyjnymi MS Exchange i IBM Lotus Notes.

Śledź temat na bieżąco na technologie.gazeta.pl