Ładowarki dla wymagających: iBOX C4 i iBOX C5

Rozładowujące się baterie to zmora naszych czasów. Otaczamy się ładowarkami najróżniejszych typów, żeby zapewnić sobie kontakt ze światem, wygodę czy zabawę.Wszystko to na nic, jeśli zapomnimy ładowarki z określonym złączem. Rozwiązaniem mogą być ładowarki wielofunkcyjne, takie jak np. iBOX C5.

iBOX C5

iBOX C5 to mała, elegancka i poręczna ładowarka na dwa akumulatorki typu AA albo AAA. W zestawie są wtyczki do najpopularniejszych modeli telefonów Nokia, Motorola, Samsung czy Sony Ericsson. Załączony adapter pozwala korzystać z niej w samochodzie, można także używać złącza USB. iBOX C5 informuje o stanie naładowania baterii, zapewnia automatyczne odcięcie zasilania, ma zabezpieczenia przeciwzwarciowe, a także przed przegrzaniem i przeładowaniem.

iBOX C4

Wszystkimi tymi zabezpieczeniami dysponuje również ładowarka IBOX C4, która jest przeznaczona do równoczesnego ładowania 4 akumulatorków typu AA albo AAA. Praktyczny wyświetlacz informuje o stanie ładowania / naładowania poszczególnych akumulatorków, zaś załączony adapter pozwala korzystać z niej także w podróży.

Parametry techniczne ładowarki iBOX C-4

Parametry techniczne ładowarki iBOX C-5

iBOX C5 można nabyć w sugerowanej cenie brutto 65zł a iBOX C4 za 50zł.