Allegro zmienia wygląd

Allegro właśnie wprowadziło znaczące zmiany w wyglądzie serwisu aukcyjnego. Nowy wygląd zyskały zakładki w panelu użytkownika.

Wszystkie dotychczasowe zakładki zostały pogrupowane w trzech zakładkach : Moje zakupy, Moja sprzedaż i Moje konto. Zakładki te widnieją w górnym menu panelu, a po kliknięciu w jeden z nich rozwija się specjalne boczne menu, w którym odpowiednie działy konta również zostały pogrupowane - podaje serwis Media2.

Allegro zmienia wygląd

Nowy układ przypomina trochę "zakładkowe" rozwiązanie, które zostało wykorzystane w menu Start w Windows Vista. Pierwsza zakładka to Moje zakupy - tutaj znajdują się informacje dotyczące zakupów użytkownika (licytacje, aukcje wygrane i przegrane, oraz obserwowane, a także spory). Druga zakładka to Moja Sprzedaż, gdzie znajdziemy m. in. listę przedmiotów sprzedanych i do wystawienia. Trzecia zakładka to Moje konto, w którym znalazły się ustawienia konta na Allegro.

Nowe Allegro - lepiej czy gorzej?

Wielu użytkownikom z pewnością ciężko będzie przestawić się na ten nowy układ w panelu Allegro. Dla tych użytkowników, którzy chcieliby skorzystać ze starego układu w Allegro, została uruchomiona funkcja, która pozwala przełączać się pomiędzy starym, a nowym widokiem menu. Niestety została ona wprowadzona tylko tymczasowo.

Allegro: Poznaj tajemnice skutecznej sprzedaży

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl