Tvscreen.pl - filmy National Geographic dostępne w sieci VoD

Filmy i programy, które dotychczas można było oglądać tylko na antenie National Geographic Channel, są już w serwisie tvscreen.pl - internetowej platformie VoD (wideo na żądanie).

Dzięki dystrybucji dokumentów National Geographic Channel w sieci, internauci otrzymują o wiele szerszy dostęp do filmów i programów. Mogą też oglądać je w dogodnym dla siebie momencie, zarówno bezpośrednio z serwera, jak i po pobraniu na komputer.

Pakiet National Geographic w tvscreen.pl

Widzowie mogą wykupić 30-dniowy, nieograniczony dostęp do stale uzupełnianego, specjalnego pakietu, składającego się z kilkudziesięciu odcinków popularnych serii emitowanych dotychczas tylko na antenie programu National Geographic Channel.

Pakiet National Geographic Channel, w którym znajduje się ponad 30 tytułów z pięciu specjalnie wybranych serii, dostępny jest w promocyjnej cenie 6,90 zł za 30 dni. Pakiet ten będzie stale uzupełniany o nowe odcinki i popularne serie.

National Geographic Channel - hity w pakiecie

W pakiecie znajdują się najpopularniejsze serie filmowe National Geographic. To "Katastrofy w przestworzach" (hit NGC, w którym analizowane są znane katastrofy lotnicze z ostatnich lat), "Duży, wielki i największy" (seria, w której dowiedzieć się można jakie cuda techniki sprawiły, że wielkie budowle i konstrukcje stały się jeszcze większe) oraz "I co wy na to?" (10-częściowy serial, mówiący o mało znanych stronach znakomicie nam znanych przedmiotów).

W pakiecie nie zabraknie również ulubionych i sprawdzonych już seriali dokumentalnych takich jak "Wielkie konstrukcje", czy też "Broń doskonała".

Pakiet National Geographic Channel FULL screen to 300 tytułów

Wszystkie filmy z Pakietu NGC dostępne są również w globalnym pakiecie FULL screen zawierającym ponad 300 tytułów z wszystkich kategorii tematycznych (jego cena to 34,90 zł za 30 dni).

TvScreen.pl - obejrzysz z serwera i z dysku

Filmy National Geographic Channel, podobnie jak pozostałe produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można oglądać w dwóch opcjach jakości, zarówno odtwarzając je bezpośrednio z serwera tvscreen.pl, jak i po pobraniu na komputer osobisty. W najbliższym czasie platforma planuje wprowadzić możliwość pobierania materiałów w jakości HD.

Cyfrowe wypożyczalnie VoD czyli wideo na życzenie

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl