Naucz się angielskiego z konkursem newslettera

Oto kolejna edycja konkursu newslettera. Co tydzień do wygrania nowe nagrody dla subskrybentów newslettera technologie.gazeta.pl. Każdy ma szansę - zero smsów, zero pytań. W tym tygodniu na szczęśliwca czeka kurs języka angielskiego z serii Profesor Henry.

Co tydzień do wygrania inne nagrody, dla tych, którzy zapiszą się na newsletter technologie.gazeta.pl . Newsletter technologie.gazeta.pl to codzienna porcja najciekawszych technologicznych wiadomości prosto do twojej skrzynki pocztowej. Wystarczy zapisać się na newsletter podając swój mail. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy z tego samego maila wysłać swoje dane adresowe i telefon kontaktowy na mail technokonkurs@gazeta.pl

Pakiet Norton Internet Security 2008 wędruje do...

Nagroda za poprzedni okres - pakiet Norton Internet Security 2008 - trafia do Antoniego Włodkowskiego z Włocławka. Gratulujemy!

Nowa nagroda

Tym razem do wygrania jest kurs języka angielskiego z serii Profesor Henry : Słownictwo 6.0, który umożliwia skuteczną naukę 11 tys. słówek i zdań, posiada system inteligentnych powtórek, 18 różnorodnych typów ćwiczeń oraz ponad 9 godzin nagrań native speakerów.