Wypożyczalnia filmów wideo na życzenie: VoD w Dialogmedia

Niedawno zrobiliśmy porównanie cyfrowych wypożyczalni VoD. Oto kolejna propozycja wideo na życzenie, która nie została ujęta w poprzednim artykule. Wypożyczalnia filmów VoD w sieci Dialog liczy obecnie ponad 600 filmów.

Wypożyczalnia VoD działa w sieci Dialog od marca 2008 roku. W ofercie znajdują się seriale animowane, filmy dokumentalne i edukacyjne oraz pozycje tylko dla dorosłych.

Dialog VoD ma intuicyjny interfejs

Wypożyczalnia VoD posiada intuicyjny interfejs. Przed wybraniem konkretnej pozycji możemy zapoznać się z jej opisem i obejrzeć zwiastun. Filmy kategoryzowane są w zależności od gatunku, można je również wyszukiwać alfabetycznie lub według słowa.

Wybierasz i od razu oglądasz w Dialog VoD

Zamówienie wybranego filmu odbywa się poprzez wspomniany interfejs: nie trzeba doładowywać konta lub dzwonić na infolinię. Wystarczy za pomocą pilota wybrać interesującą nas pozycję, podać indywidualny nr PIN i film w ciągu kilku sekund jest dla nas dostępny. Okres dostępności to obecnie 24 h.

Promocje cenowe w Dialog VoD

Dialog często przeprowadza w wypożyczalni wideo na życzenie VoD promocje cenowe. Ceny standardowe wahają się od 1 zł do 13 zł, jednak większość filmów wycenionych jest na 5-7 zł. Płatność za wypożyczone utwory odbywa się raz w miesiącu za pomocą faktury, wspólnej dla wszystkich usług, które klient posiada w Dialogu. Firma Dialog w swojej wypożyczalni VoD zamierza niedługo uruchomić filmy w rozdzielczości HD.

O pakiecie Dialogmedia

Dialogmedia to przewodowa telewizja cyfrowa (IPTV), wypożyczalnia filmów na życzenie VoD, szerokopasmowy internet oraz telefon. Wszystkie usługi rozliczane są w ramach jednego rachunku, a klient płaci wyłącznie za te, z których korzysta. Użytkownik DIALOGmedia ma szerokie możliwości kreowania własnego zestawu spośród aż 76 kanałów telewizyjnych: do podstawowego pakietu domowego można według własnego uznania dobierać oferty tematyczne m.in. Dzieci, Sport, Wiedza, Kino czy Rozrywka. W ramach DIALOGmedia klienci posiadają dostęp do ponad 600 tytułów w wypożyczalni filmów.

Kto może skorzystać z VoD firmy Dialog?

Z usług wypożyczalni VoD firmy Dialog mogą korzystać mieszkańcy obszarów, na których występuje infrastruktura firmy Dialog (dawne województwa: wrocławskie, legnickie, jeleniogórskie, wałbrzyskie, zielonogórskie, elbląskie, łódzkie, bielskie oraz warszawska sieć Marina).

Cyfrowe wypożyczalnie VoD czyli wideo na życzenie

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl