QuistCable Premium-Pro - łamane kable HDMI

QuistCable Premium-Pro to pierwsze łamane kable HDMI dostępne w Polsce. Łamane kable HDMI to bardzo przydatne rozwiązanie, gdy wieszamy telewizor na ścianie a miejsca za odbiornikiem jest jak na lekarstwo.

Często zdarza się tak, że gniazda HDMI umieszczone na tylnej ścianie telewizora są po powieszeniu go, tak blisko ściany, że wpięte w nie przewody muszą być do niej przyciskane co doprowadza do ich mechanicznego uszkodzenia. Łamane kable HDMI QuistCable Premium-Pro dzięki umiejętności "załamania" wtyczki zapewniają w takich warunkach pracy długotrwałe bezawaryjne działanie i doskonałą jakość obrazu.

Łamane kable HDMI: QuistCable Premium-Pro

Wtyczki zastosowane w Premium-Pro są bardzo wytrzymałe mechanicznie, a ich powierzchnie stykające się z elementami gniazda są pozłacane. Zastosowanie przewodnika z "wielokryształowej" miedzi beztlenowej wysokiej czystości wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne, izolacji oraz unikatowych wtyczek, które dysponują przegubem, pozwala im wpiąć się w urządzenie pod dowolnym kątem i praktycznie w dowolnym miejscu.

Przewody dostępne będą w sprzedaży detalicznej od 15 maja.

Śledź temat na bieżąco na technologie.gazeta.pl