Wideo na życzenie VoD w Multimedia Polska

Cyfrowych wypożyczalni VoD ciąg dalszy. Usługę wideo na życzenie oferuje Multimedia Polska. W jej katalogu filmowym znajdziemy m.in. produkcje Disney'a i Universal Studios.

Dzięki podpisanym umowom z wytwórniami Disney i Universal Studios, abonenci cyfrowej telewizji Multimedia Polska mogą wypożyczać i oglądać światowe hity nawet 45 dni po ukazaniu się na płytach DVD.

Filmy z firm Disney i Universal Studios

W katalogu filmów dostępnych w wideo na życzenie są takie pozycje Disney'a jak "Zaczarowana", "Ultrapies", "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" i "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły". Z filmów wyprodukowanych przez Universal Studios w wypożyczalni VoD Multimedia Polska można obejrzeć tak znane filmy jak "American Gangster" i "Pokuta".

Multimedia wprowadza nowości VoD w każdy piątek

Oferta wypożyczalni VOD w Multimedia Polska to kilkaset filmów - hitów kinowych, komedii, romansów, fantastyki, thrillerów, filmów animowanych, dokumentalnych, seriali uporządkowanych w tematyczne katalogi. Multimedia wprowadza do swojej oferty nawet kilkanaście pozycji miesięcznie.

W każdy piątek pojawiają się nowe filmowe hity. Obecnie można wypożyczyć takie nowości jak High School Musical 3, "Death Race -Wyścig śmierci" i Hellboy 2 - Złota armia".

Wygodna obsługa

Korzystanie z usługi jest proste i wygodne. Wystarczy posłużyć się pilotem i w ten sposób wybrać, a następnie zamówić film. Można to zrobić w dowolnym momencie, ponieważ wirtualna wypożyczalnia dostępna jest 24 h na dobę.

Pozycje filmowe w VoD Multimedia Polska dostarczają także polskie firmy TVP i SPI.

Cyfrowe wypożyczalnie VoD czyli wideo na życzenie

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl