GG Network odświeża Pykam.pl - serwis z grami online

Serwis z grami Pykam.pl wprowadza nowe funkcjonalności dla swoich użytkowników. GG Network (producent serwisu) poinformował, że internauci zagrali już 10 milionów razy na Pykam.pl.

Serwis otrzymał właśnie nową, zmodyfikowaną makietę, mechanizm skórek, system publikacji wyników z gier, ułatwiony system rejestracji oraz czat.

Zmiany na Pykam.pl

Dzięki udostępnionemu na stronie czatowi, użytkownicy mogą rozmawiać o grach i umawiać się na wspólne pojedynki. Ważną nowością jest system publikacji wyników z wybranych gier. Teraz o wiele łatwiej i szybciej można zarejestrować się w serwisie, otrzymać bezpośredni dostęp do gier typu mmo, tworzyć profil i listę swoich ulubionych gier. Ponadto gracze mogą publikować w serwisie własne gry w technologii flash.

Bogaty katalog gier

Użytkownik Pykam.pl może wybierać spośród bogatego katalogu gier online. Znajdują się tam gry karciane, puzzle, sportowe, strategiczne, zręcznościowe, dla dzieci, strzelanki, wyścigowe, logiczne i wiele innych.

Zagrano już 10 milionów razy

Według najnowszych statystyk, użytkownicy zagrali już 10 milionów razy w różne gry na Pykam.pl Największą popularnością cieszą się gry zręcznościowe, puzzle i wyścigi.

Producentem Pykam.pl jest spółka GG Network S.A.

WWW.pykam.pl

Pykam.pl: Ty też zacznij pykać

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl