eRecruiter - zarządzanie rekrutacjami od Pracuj.pl

Grupa Pracuj wprowadziła na rynek drugi system rekrutacji on-line - eRecruiter umożliwiający m.in. budowanie firmowej bazy aplikacji kandydatów czy śledzenie najskuteczniejszych źródeł ich pozyskiwania.

eRecruiter to internetowa aplikacja wspierająca zarządzanie rekrutacjami oraz bazą kandydatów w firmie. Umożliwia szybkie przygotowanie i publikację ogłoszeń rekrutacyjnych na firmowej stronie www, w Intranecie, a także internetowych serwisach rekrutacyjnych.

 

eRecruiter umożliwia także zbieranie aplikacji kandydatów za pomocą skonstruowanego przez osobę rekrutującą formularza aplikacyjnego, a nie poprzez skrzynkę e-mail. Według specjalistów Pracuj.pl może to ułatwić weryfikację doświadczenia zawodowego i umiejętności kandydatów już w pierwszym etapie naboru.

 

eRecruiter - strona główna po zalogowaniu Pozyskiwanie aplikacji poprzez formularze aplikacyjne to pierwszy krok do zbudowania wewnętrznej bazy CV kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w firmie. Dane kandydatów, uzupełniane o oceny uzyskane podczas procesu kwalifikacyjnego, tworzą bazę, którą można dowolnie przeszukiwać i filtrować. eRecruiter ujawnia także źródło, z którego kandydat aplikował na ogłoszenie - można dzięki temu sprawdzić, które kanały rekrutacyjne są najskuteczniejsze i zoptymalizować wydatki przeznaczone na pozyskiwanie nowych pracowników.

 

eRecruiter jest drugim systemem rekrutacji on-line oferowanym przez Grupę Pracuj.

 

eRecruiter.pl

 

Więcej na ten temat >>