Aster wprowadza usługę VoD

Od 3 czerwca 2009 r. oferta telewizji cyfrowej ASTER zostaje poszerzona o nową usługę - VoD (wideo na żądanie). W wypożyczalni VoD ASTER znajdzie się około 300 pozycji filmowych.

Z usługi będzie mógł korzystać docelowo każdy abonent, który posiada dekoder HD lub HD PVR.

 

Biblioteka VoD obejmuje m.in. komedie, romanse, thrillery, dramaty, a także filmy sensacyjne, biograficzne i animowane. Oferta filmowa będzie systematycznie wzbogacana o kolejne pozycje. Większość filmów będzie dostępna w dwóch wersjach językowych (polskiej i oryginalnej) oraz z dźwiękiem przestrzennym (5+1).

 

Za każdy zakupiony film abonenci ASTER zapłacą 8 zł. Nieco droższe będą filmy dla dorosłych - ich cena wyniesie 12 zł. Część filmów będzie można obejrzeć za darmo. Abonenci ASTER będą mogli bezpłatnie przetestować usługę.

 

Korzystanie z usługi polega na wybraniu za pomocą pilota interesującego filmu z jednej spośród kilku kategorii. Klienci ASTER będą mogli z tej usługi korzystać bez potrzeby podpisywania oddzielnej umowy.

 

W pierwszym etapie z usługi VoD będą mogli skorzystać posiadacze dekodera PVR. W kolejnym z biblioteki filmów na żądanie skorzystają użytkownicy dekoderów HD . Do końca czerwca br. usługa VoD zostanie udostępniona wszystkim abonentom posiadającym dekodery PVR i HD.

 

Więcej na ten temat >>