Wiedźmin: Versus także w Wirtualnej Polsce

Wirtualna Polska udostępniła na swoich stronach przeglądarkową wersję gry MMO Wiedźmin: Versus. Umożliwia ona rozgrywanie pojedynków między bohaterami znanymi z książek Andrzeja Sapkowskiego oraz bestsellerowej gry komputerowej "Wiedźmin".

Rok temu w sieci uruchomiono finalną wersję przeglądarkowej gry Wiedźmin: Versus . Gra od razu zyskała popularność godną swojej desktopowej wersji, co można było poznać po przeciążonych serwerach. Teraz w Wiedźmina online będzie można zagrać nie tylko na pierwotnej stronie versus.thewitcher.com , ale również na Wirtualnej Polsce.

 

Każdy gracz może wcielić się w postać bezwzględnego, pozbawionego uczuć wiedźmina Geralta, potężnej czarodziejki albo trenera okrutnej przerazy. Walki można toczyć online lub też wysyłając zaproszenia za pośrednictwem maila - przeciwnikowi wysyła się wyzwanie z zaprogramowaną wcześniej sekwencją walki: ataków, obrony i akcji specjalnych.

 

Odnosząc kolejne zwycięstwa, gracze zdobywają doświadczenie, awansują na wyższe poziomy rozwoju, pozyskując nowe umiejętności i przedmioty do wykorzystania w walce. Do wyboru internauty są trzy odmienne klasy postaci z unikalnymi zdolnościami, ekwipunkiem oraz własną taktyką.

 

Gra korzysta z innowacyjnej platformy tribeware oraz technologii flash. Animacje walki wykonane zostały przez twórców gry na PC, którzy wykorzystali technikę motion capture. Według Wirtualnej Polski czyni to z Wiedźmina: Versus jedną z najlepiej prezentujących się gier przeglądarkowych na świecie.

 

Osoby oczekujące w grze fabuły typowej dla fantasy - jednowymiarowej walki dobrego ze złem - mogą być pozytywnie zaskoczone. Bowiem tradycyjne wątki rozbudowane zostały

 

o polityczne intrygi, elementy dotykające dyskryminacji rasowej i ekologii.

 

Grę Wiedźmin: Versus w Wirtualnej Polsce znajdziecie na stronie http://wiedzmin-versus.wp.pl

 

Więcej na ten temat >>