Wieloosobowa rozgrywka w serwisie Gry-multiplayer

Powstał kolejny serwis wieloosobowych gier komputerowych - gry-multiplayer.pl, w którym można zmierzyć się z innymi internautami w gry karciane, zręcznościowe czy słynne planszówki.

Serwis Gry-multiplayer.pl umożliwia wzięcie udziału w grze więcej niż jednej osobie za pośrednictwem internetu. Wystarczy, aby gracz zarejestrował się na stronie i wybrał tytuł gry, w której chce rozpocząć rywalizację z innymi.

 

Gry-multiplayer.pl to także społeczność graczy. W serwisie można umieścić swoje zdjęcia oraz prowadzić blog. Poprzez serwis Gry-multiplayer.pl można także znaleźć lokalizację na mapie poszczególnych fanów wirtualnej rozgrywki.

 

Każda osoba, rejestrując się w serwisie, dostaje 1000 żetonów zwanych GameChipsami, które są formą rankingu wykorzystywaną w niektórych grach na tej witrynie. Żetony nie mogą być wymieniane na prawdziwe pieniądze. W przypadku gdy gracz przegra swoje żetony, ma możliwość doładowania ich ilości za dodatkową opłatą. Gracze mogą też dołączyć do klubu VIP i VIP GOLD, wykupując specjalny pakiet.

 

Dostawcą gier w serwisie Gry-multiplayer.pl jest Ganymede, właściciel GameDesire.com.

 

Więcej na ten temat >>