Darmowe punkty dostępowe za utylizację sprzętu WLAN

Do 20 darmowych punktów dostępowych z obsługą 802.11n mogą otrzymać firmy i użytkownicy indywidualni, którzy zamówią kontrolery Meru Networks. W zamian zamawiający muszą oddać swój stary sprzęt WLAN lub dowód jego zutylizowania.

Zamianę starego sprzętu WLAN na najnowszy umożliwia akcja promocyjna Meru Networks - Graduate to Meru 11n . Kupując kontroler MC 3050 lub MC 4100 można otrzymać odpowiednio - 10 lub 20 punktów dostępowych Meru AP320 lub AP311 za darmo. Jak zapewniają przedstawiciele firmy w prezencie można otrzymać sprzęt o wartości do 30 tys. USD, oczywiście zależy to od wysokości zamówienia.

 

Oferta promocyjna skierowana jest do nowych użytkowników sprzętu Meru. Aby z niej skorzystać zainteresowani muszą przekazać swoje stare urządzenia WLAN partnerowi Meru do utylizacji lub przedłożyć dowód ich zniszczenia.

 

Na podjęcie decyzji, czy warto skusić się na te promocję i wymienić sprzęt jest jeszcze ponad miesiąc. Zamówienie należy złożyć do 25 września br. u jednego z autoryzowanych partnerów Meru i Konsorcjum FEN.

 

Więcej informacji o promocji można znaleźć pod adresem fen.pl , a listę partnerów Meru znajdziecie na stronie merunetworks.pl

 

Więcej na ten temat >>