WyjdzNaRower - dla maniaków jednośladów

Możliwość zorganizowania przejazdów na różnych trasach oraz propagowanie aktywnego wypoczynku poprzez uprawianie sportów rowerowych - to cele twórców serwisu WyjdzNaRower.pl, powstałego w marcu br.

WyjdzNaRower.pl - strona głównaSerwisów o rowerach i aktywności cyklistów mamy już w polskiej sieci całkiem sporo. Jednak tego, co dobre i pożyteczne, nigdy za wiele. Warto zatem odnotować pojawienie się nowej strony poświęconej aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu - WyjdzNaRower.pl .

 

Jak tłumaczą twórcy, serwis ten powstał, aby zapewnić fanom rowerowych wycieczek możliwość zorganizowania przejazdów na mniej lub bardziej znanych trasach o różnym stopniu trudności. Chcą poprzez to promować wśród internautów sporty rowerowe i zachęcać młodych ludzi do aktywnego wypoczynku.

 

W WyjdzNaRower.pl znajdziemy przede wszystkim różne trasy rowerowe, które dodawane są przez użytkowników zainteresowanych wspólnymi wycieczkami. Mogą oni określić nie tylko plan, ale również datę przejazdu, poziom trudności trasy i szacowaną odległość - wszystko po to, by inni mogli się przyłączyć do wspólnego pedałowania po Polsce.

 

Serwis nie jest wspierany przez żadną firmę i jest tworzony przez grupę pasjonatów.

 

Więcej na ten temat >>