Microsoft obniża cenę Xbox 360 Elite

Od dzisiaj konsole Xbox 360 Elite można zakupić w Polsce po obniżonej cenie 1099 zł. Niska cena urządzenia to wynik przygotowań do okresu świątecznego. Jednocześnie z rynku wycofany zostanie Xbox 360 Pro z 60 GB dyskiem twardym.

- Obniżając cenę naszego topowego modelu konsoli - Xbox 360 Elite, przygotowujemy się do gorącego okresu świątecznego, który przynosi największą sprzedaż w branży rozrywkowej - wyjaśnia Jakub Mirski, Marketing Manager w polskim oddziale Microsoft.

 

W ofercie Microsoftu pozostały już tylko dwa modele konsoli: podstawowy Xbox 360 Arcade, skierowany do początkujących gracyz oraz bardziej rozbudowany, wyposażony w 120 GB dysk twardy, model Xbox 360 Elite.

 

Microsoft zapowiada, że tej jesieni, na rynek trafią kolejne wersje popularnych gier dla Xbox, w śród nich: Forza Motorsport 3, Halo 3: ODST, Modern Warfare 2, czy The Beatles: Rock Band. Za pomocą konsoli Xbox 360 można nie tylko grać, ale także oglądać filmy w formacie DVD, słuchać muzyki lub przeglądać cyfrowe zdjęcia.

 

Więcej na ten temat >>