Vectra: Usługi telefoniczne w kolejnych miejscowościach

Mieszkańcy 4 kolejnych miejscowości mogą od września cieszyć się z większej konkurencji wśród operatorów telefonii stacjonarnej na swoim rynku. Vectra, znana w Polsce bardziej dzięki usługom telewizji kablowej, poszerzyła zasięg swoich usług telefonicznych opartych na technologii cyfrowej.

Od 1 września mieszkańcy Skierniewic, Żyrardowa, Sochaczewa i Łowicza mogą korzystać z usługi telefonii stacjonarnej Vectry, opartej na technologii cyfrowej. Usługę telefoniczną można zamówić oddzielnie lub kupując w pakiecie z telewizją i internetem w dowolnym wariancie.

 

Vectra - oferta telefonii stacjonarnejW ramach najtańszego abonamentu (9,91 zł) usługi telefonicznej Vectra nie oferuje darmowych minut, połączenia wewnątrz sieci operatora kosztują 0,26 gr za minutę, a do sieci komórkowych 1,60 zł.

 

Najdroższy abonament kosztuje natomiast 79,90 zł. Vectra oferuje w nim darmowe połączenia wewnątrz własnej sieci i 2000 minut darmowych na rozmowy. Połączenia z sieciami stacjonarnymi kosztują 9 groszy/min, a połączenia komórkowe - od 43 gr do 83 gr.

 

Połączenia w usłudze telefonicznej Vectry odbywają się za pomocą tradycyjnego aparatu telefonicznego podłączonego do modemu, który jest dostarczany i montowany przez pracowników operatora. W celu korzystania z telefonii stacjonarnej nie jest wymagane posiadanie komputera, a zasady korzystania z telefonii cyfrowej nie różnią się niczym od korzystania ze standardowych telefonów stacjonarnych.

 

Więcej na ten temat >>