Biuletyn Gospodarczy - nowy e-miesięcznik Bankiera

Bankier rozpoczął publikację nowego e-miesięcznika - "Biuletynu Gospodarczego Bankier.pl". Nowe elektroniczne czasopismo będzie zawierać analizy i specjalistyczne artykuły o tematyce ekonomicznej.

Październikowe wydanie "Biuletynu Gospodarczego Bankier.pl" opatrzono hasłem: "Odwołujemy kryzys gospodarczy? Nie tak szybko". Miesięcznik będzie prezentować wskaźniki ekonomiczne i informacje o polskiej oraz światowej gospodarce.

 

- Postawiliśmy sobie za cel stworzenie wydania, które stanowiłoby kompendium wiedzy z zakresu gospodarki krajowej i zagranicznej. Nasze artykuły będą zawierać praktyczne wskazówki, gdzie odnaleźć swoje szanse inwestycyjne czy jak wykorzystać strategiczne możliwości rozwoju własnej firmy - mówi Marcin Dziadkowiak , redaktor naczelny Bankier.pl.

 

Główny artykuł pierwszego, październikowego "Biuletynu Gospodarczego" będzie poświęcony "logice kryzysu". Twórcy biuletynu postarają się w nim odpowiedzieć na pytania, czym tak naprawdę jest osławiony kryzys, z czego wynika i jak zauważać wypływające z niego korzyści.

 

Autorzy miesięcznika obiecują, że w każdym wydaniu prezentować będą analizy i rekomendacje decyzji właściwych w danej sytuacji gospodarczej. Może niektóre z nich faktycznie okażą się pomocne dla właścicieli firm.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Biuletyn Gospodarczy - nowy e-miesięcznik Bankiera