Zgłoszenia na Startup Challenge trwają

Do 18 października twórcy młodych, innowacyjnych projektów z branży IT z północno-zachodniej Polski mogą zgłosić się na konkurs Startup Challenge. Udział w konkursie pozwoli im zaprezentować swój startup i może pomóc w znalezieniu inwestora.

W ubiegłym tygodniu w ramach ścieżki rozwoju odbyło się pierwsze szkolenie z pisania biznesplanu dla uczestników konkursu. Chętni będą mogli wziąć udział w Warsztatach z Inwestorem, które odbędą się 16 października 2009 r. oraz indywidualnych konsultacjach z ekspertami. Aby tego dokonać należy zgłosić swój projekt na Startup Challenge.

 

Wybrane startupy wezmą udział w spotkaniu branży internetowej Netcamp 23 października. Dla 10 najlepszych projektów przeznaczone jest bezpłatne stoisko, umożliwiające im zaprezentowanie się podczas forum. Z kolei autorzy sześciu najlepszych projektów wystąpią przed inwestorami w finale konkursu podczas Forum Inwestycyjnego Amber 19 listopada 2009 r.

 

Zwycięzcy Startup Challenge otrzymają wsparcie Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Wezmą też udział w programie dla startupów , który ma pojawić się na antenie TVP Info i Polskiego Radia.

 

Aby zgłosić swój projekt należy wypełnić formularz rejestracyjny a następnie do 18 października przesłać prezentację oraz biznesplan. Więcej informacji i rejestracja na stronie Startup Challenge .

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Zgłoszenia na Startup Challenge trwają