Pekao wprowadza bezpłatne konta internetowe dla MŚP

W ramach oferty Mój Biznes Net przedsiębiorca otrzyma bezpłatny dostęp do rachunku bieżącego, który będzie mógł obsługiwać za pośrednictwem internetu i telefonu - poinformowali przedstawiciele Pekao SA.

Pekao chce przyciągnąć do siebie małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), które coraz chętniej korzystają z tanich elektronicznych usług bankowych.

 

- Coraz więcej firm prowadzi działalność przede wszystkim w świecie wirtualnym, z użyciem nowoczesnych technologii. Dla nich również rachunek bankowy musi być dostępny zdalnie, tani, wygodny i bezpieczny. Na wszystkie te potrzeby odpowiada nowy pakiet Mój Biznes Net - zapewnia Dariusz Chrastina , Dyrektor Zarządzający Departamentu Klienta Biznesowego Banku Pekao SA.

 

Podobnie jak u konkurencyjnych pionierów internetowej bankowości w Polsce, przelewy internetowe z rachunków firmowych na inne rachunki Banku Pekao będą bezpłatne. Z kolei przelewy internetowe na rachunki w innych bankach, w tym do ZUS i US, w cenie 1 zł.

 

W ramach wspomnianego pakietu, w systemie bankowości internetowej PekaoFIRMA24 przedsiębiorcy będą mogli także korzystać z funkcji autodealing, która pozwala na zlecanie przelewów zagranicznych i przewalutowań między rachunkami z preferencyjnym kursem walutowym w trybie online.

 

Z systemu PekaoFIRMA24 korzysta obecnie blisko 120 tys. firm w Polsce - poinformowali przedstawiciele banku.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Pekao wprowadza bezpłatne konta internetowe dla MŚP