9,5 mln zł za serwerownię NFZ w Warszawie

Firma Wola Info poinformowała dziś o wygraniu przetargu na przebudowę lokali użytkowych, w centrali Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie. Zostaną one zaadaptowane na serwerownię.

Przedmiotem kontraktu jest przeprowadzenie prac budowlano-instalacyjnych w adaptowanych na serwerownię lokalach oraz budowa łącznika na IV piętrze w budynku Centrali NFZ w Warszawie - poinformował zwycięzca przetargu. Wartość kontraktu to ponad 9,5 mln zł brutto.

 

Za tę kwotę Wola Info SA wykona m.in. instalację wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, instalację klimatyzacji precyzyjnej serwerowni i klimatyzacji pomieszczenia dla UPS-ów, instalację niskoprądową (kontrola dostępu, system włamania i napadu, telewizja przemysłowa, okablowanie strukturalne, system monitoringu BMS, system nagłośnienia i obsługi sal konferencyjnych) oraz instalację przeciwpożarową i sieci energetycznej.

 

Firma poinformowała, że prace budowlane potrwają 7 miesięcy. Całość prac objęta jest 60 miesięczną gwarancją na elementy budowlane i 36 miesięczną gwarancją na pozostałe elementy.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

9,5 mln zł za serwerownię NFZ w Warszawie