Onet znów wybiera najlepsze blogi

Do 12 stycznia autorzy polskojęzycznych blogów mogą zgłaszać się do konkursu Blog Roku, organizowanego po raz piąty przez Onet. Nie ma przy tym znaczenia, z jakiej platformy blogowej się korzysta. Zwycięzca - prócz tytułu - otrzyma voucher na podróż marzeń o wartości 15 000 zł.

Konkurs polega na wybraniu 15 zwycięskich blogów: 10 Najlepszych Blogów w 10 kategoriach tematycznych, Bloga Blogerów, Bloga Teen Blogerów, 2 Wyróżnień Głównych oraz Bloga Roku 2009.

 

Wyboru dokonają internauci, głosując za pomocą SMS-ów, a także Kapituła Konkursu, w której zasiadają: Odeta Moro-Figurska, Grzegorz Marczak, Tomasz Sekielski, Marek Kalmus, Krystian Lupa, Lidia Popiel, Robert Makłowicz, Sylwia Chutnik, Joanna Kołaczkowska i Kaja Kudełko.

 

Blogi można zgłaszać w następujących kategoriach: "Ja i moje życie", "Profesjonalne", "Polityka", "Podróże i szeroki świat", "Kultura", "Foto, video, komiks", "Blogi literackie", "Moje zainteresowania i pasje", "Absurdalne i offowe" oraz "Teen". Z konkursu są wykluczone systemy mikroblogowe, które posiadają ograniczenia w użyciu ilości znaków w poszczególnych notkach, bez względu na publikowane w nich treści.

 

>> Czytaj także: Która firma ma najlepszego bloga?

Twórca najlepszego bloga dostanie voucher na wycieczkę o wartości 15 000 zł, autorzy wyróżnionych blogów otrzymają vouchery o wartości 5 000 zł, a na zwycięzców poszczególnych kategorii tematycznych czekają laptopy NTT Corrino 717SU.

 

Wszystkie nagrodzone blogi będą promowane na stronach serwisu konkursowego. Wyniki głosowania internautów zostaną na niej opublikowane 9 lutego. Ogłoszenie zdobywców poszczególnych tytułów odbędzie się 11 lutego na uroczystości wieńczącej konkurs.

 

Swego bloga można zgłosić do konkursu na stronie www.blogroku.pl .

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Onet znów wybiera najlepsze blogi