Nowy magazyn komputerowy dla graczy

World of Warcraft, od momentu wejścia na rynek w 2004 roku, zdobył na całym świecie 12 mln fanów. Polscy entuzjaści tej gry od poniedziałku mogą kupić pierwszy numer 80-stronicowego magazynu "GamesStar plus: World of Warcraft" przygotowany przez wydawnictwo IDG S.A.

Tematem wiodącym pierwszego wydania "GameStar plus: World of Warcraft" jest patch 3.3 i wprowadzona wraz z nim lokacja Icecrown Citadel. Redakcja odwiedziła Cytadelę i stanęła do walki z pierwszymi sługami Króla Lisza. Efektem jest 14-stronicowy zapis walk z Forge of Souls, Pit of Saron oraz Halls of Reflection.

 

Dla zaawansowanych graczy World of Warcraft redakcja przygotowała poradnik raidowania przez Naxxramas, Vault of Archavon i Eye of Eternity oraz wyczerpujący artykuł o tym, jak zdobyć unikatowego wierzchowca, który wzbudzi podziw innych mieszkańców Azeroth.

 

Do pierwszego numeru magazynu został dołączony plakat - na jednej stronie widnieje piękna elfka z kalendarzem, na drugiej znajduje się zestawienie najważniejszych bossów z większości instancji, które podczas 5-letniej historii World of Warcraft pojawiły się w grze. Wisienką na torcie jest "World of Nolife" - komiks, którego fabuła nawiązuje do znanego z gry świata MMORPG .

 

Cena magazynu "GameStar plus: World of Warcraft" wynosi 12,90 złotych.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Nowy magazyn komputerowy dla graczy