0,6 mln zł na wdrożenia w Ministerstwie Finansów

Konsorcjum Wola Info i Noblestar Polska poinformowało o zwycięstwie w przetargu Ministerstwa Finansów na wsparcie usług informatycznych świadczonych w oparciu o produkty HP. Wartość umowy to 587 tys. zł brutto.

Przedmiotem umowy jest wdrożenie przez Wolę Info i Noblestar Polska (spółka zależna) rozwiązania opartego na oprogramowaniu HP OpenView Service Desk v. 4.5, wspierającego usługi informatyczne. Prace rozpoczęły się w styczniu bieżącego roku i potrwają do połowy czerwca 2010 r.

 

W ramach umowy spółki zobowiązały się m.in. do opracowania funkcji i procesów zgodnych z dobrymi praktykami ITIL (Information Technology Infrastructure Library, Office of Government Commerce) w obszarach: funkcjonalność i zadania Service Desk, zarządzanie incydentem, zarządzanie problemem oraz zarządzanie wnioskami i ich realizacją.

 

Konsorcjum przeprowadzi również analizę procesów wsparcia usług informatycznych w Ministerstwie Finansów świadczonych w obecnej strukturze organizacyjnej Departamentu Informatyki Ministerstwa Finansów.

 

>> Czytaj także: Zawyżona cena 16,9 TB macierzy dla ZUS?

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

0,6 mln zł na wdrożenia w Ministerstwie Finansów