Płatności Millennium w Dotpay

Operator płatności Dotpay udostępnił kolejny kanał zapłaty: Millennium - Płatności internetowe. Dzięki temu sklepy korzystające z Dotpay mogą pozyskać ponad milion potencjalnych klientów posiadających rachunek osobisty w Banku Millennium.

Dotpay od dłuższego czasu stara się o ułatwienie płatności klientom różnych banków. W ostatnich tygodniach krakowska firma udostępniła także kilka innych popularnych kanałów płatności, między innymi "Płać z ING" oraz przelewy z AliorBank.

 

Obecnie internauci wybierający Dotpay mogą płacić ponad dwudziestoma rodzajami przelewów bankowych. Można też płacić za pomocą karty płatniczej, gotówki lub skorzystać z elektronicznych portmonetek (np. MoneyBookers, PayPal).

 

Przelewy transferowe są obecnie bardzo popularnym sposobem zapłaty za zakupy dokonane w sklepie internetowym. Ich zaletą jest m.in. to, że sprzedawcy błyskawicznie uzyskują informację o wykonaniu przez klienta płatności, mając jednocześnie pewność otrzymania zapłaty za wysłany towar. Nie bez znaczenia jest także to, że internauta nie musi wypełniać formularza przelewu danymi odbiorcy i transakcji.

 

>> Czytaj także: Problemy z płatnościami, SMS-y z przyszłości i inne niespodzianki 2010 roku

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Płatności Millennium w Dotpay