VoD: Dialog obniża ceny wybranych filmów na wiosnę

Abonenci telewizji cyfrowej Dialogu mogą liczyć na wiosenną promocję w wybranych kategoriach wypożyczalni filmów na życzenie (VOD). Dialog zapowiada cykliczne promocje tego typu.

Promocje VoD Dialogu będą dotyczyć filmów akcji, horrorów, a także filmów dla dzieci i rodziców, którym nie brak fantazji, oraz miłośników podróży i przyrody. Dla tych, którzy chcą poczuć dreszcz emocji, operator przygotował ofertę specjalną: "Dreszczowy początek wiosny" to 16 tytułów z gatunku horror dostępnych w promocyjnych cenach przez cały kwiecień.

 

Abonentom, którzy zechcą w familijnym gronie uruchomić wyobraźnię w bajkowym świecie, operator zaserwuje "Bajkowy maj z DIALOGmedia", czyli 16 tytułów dla dzieci, które można w promocyjnych cenach wypożyczać w maju.

 

Ostatnia z wiosennych ofert filmowych, dedykowana amatorom podróżowania i przyrody, to "Poznawaj Świat z DIALOGmedia" - 16 tytułów z gatunku przewodniki i filmy przyrodnicze dostępne w promocyjnych cenach w czerwcu.

 

>> Czytaj też: iplex.pl - wypożyczanie filmów teraz za darmo

Przedstawiciele Dialogu poinformowali, że promocje będą organizowane co miesiąc (co najmniej do końca 2010 r.). W ofercie wypożyczalni na życzenie (VoD) tej firmy znajduje się obecnie 700 filmów i programów. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej dialogmedia.pl

 

Warto dodać, że w polskiej sieci jest już kilka serwisów, które oferują możliwość oglądania filmów online bez opłat. Jedyne, z czym musimy się w tym przypadku pogodzić, to emisja reklam przed lub w trakcie oglądanego obrazu.

 

>> Czytaj więcej: Całkowicie darmowe kina internetowe

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

VoD: Dialog obniża ceny wybranych filmów na wiosnę

 

Warto przeczytać też: