VoD: Filmy HBO w ofercie wideo na żądanie UPC

Telewizja cyfrowa UPC wprowadziła dziś do swojej oferty "Kanał na żądanie" - HBO ON DEMAND. Abonenci pakietu HBO w UPC, będący w zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE, będą mogli bez dodatkowych opłat obejrzeć co miesiąc ponad 100 filmów i seriali z oferty kanałów HBO.

Rynek wideo na żądanie coraz dynamicznie rozwija się w Polsce. Wczoraj Dialog zapowiedział obniżki ceny filmów dostępnych w ofercie VoD , dziś UPC daje swoim abonentom pakiet dodatkowych filmów z oferty HBO.

 

Jak podają przedstawiciele UPC, jest to pierwszy serwis oferowany przez UPC jako "Kanał na żądanie". Dzięki niemu abonenci Pakietu HBO - będący w zasięgu UPC NA ŻĄDANIE - mogą bez dodatkowych opłat oglądać filmy, programy, seriale, dokumenty i koncerty z oferty HBO.

 

Usługa ta daje klientom pełną kontrolę nad ramówką - pozwala oglądać wybrane pozycje programowe w dogodnym czasie. Dzięki HBO ON DEMAND będzie można w każdym miesiącu obejrzeć ponad 100 propozycji programowych. Katalog filmów i programów będzie cotygodniowo aktualizowany.

 

>> Czytaj też: iplex.pl - wypożyczanie filmów teraz za darmo

Bezpłatny dostęp do tego serwisu mają wszyscy abonenci Pakietu HBO (oraz HBO z Cinemax) w Telewizji Cyfrowej UPC będący w zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE. Aby włączyć ten serwis, wystarczy, że abonent wciśnie przycisk "on demand" na pilocie i - wchodząc do zakładki "Kanały na żądanie" - wybierze HBO ON DEMAND. Gdy pojawi się menu HBO ON DEMAND, klient może wybrać jedną spośród wielu dostępnych kategorii programowych - "Nowość", "Produkcje HBO", "Akcja", "Komedia", "Dramat", "Sensacja", "Kino rodzinne", "Seriale", "Dokumentalne", "Ostatnia szansa" oraz "Wszystko".

 

UPC NA ŻĄDANIE zostało uruchomione w grudniu 2009 roku. Obecnie w ramach tej usługi dostępnych jest już ponad 240 filmów, w tym przeszło 38 produkcji fabularnych i dokumentalnych, dostępnych w jakości HD. Aktualnie korzystać mogą z niej wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z Warszawy i kilkunastu okolicznych miejscowości.

 

Zasięg UPC NA ŻĄDANIE będzie sukcesywnie rozszerzany. W następnej kolejności usługa ta pojawi się w Trójmieście oraz aglomeracji katowickiej. Do końca roku UPC NA ŻĄDANIE będzie dostępne dla około 75% klientów usługi telewizji cyfrowej.

 

>> Czytaj też: Całkowicie darmowe kina internetowe

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

VoD: Filmy HBO w ofercie wideo na żądanie UPC

 

Warto przeczytać też: