ipla na iPhone pozwala odtwarzać pliki offline

Można już korzystać z telewizji ipla bez potrzeby posiadania komputera. Kilka dni temu udostępniona została aplikacja przeznaczona dla użytkowników telefonów iPhone.

Wersja ipla na iPhone pozwala na korzystanie z tysięcy plików VOD. Aplikacja jest bezpłatna, do korzystania z niej wymagane jest połączenie z siecią Wi-Fi.

 

Z myślą o komforcie użytkowników udostępniona została także opcja pobrania materiałów VOD do wersji offline, tak aby można było odtwarzać pliki wideo także poza strefą Wi-Fi. Jednorazowo można pobrać do wersji offline do 10 filmów. Aplikacja posiada także funkcję polecania plików znajomym poprzez e-mail.

 

W pierwszym etapie udostępnionych zostało około 5 tysięcy plików, głównie głośnych produkcji zrealizowanych na zlecenie Telewizji POLSAT oraz Polsat Play, Polsat Cafe i Polsat News. Za pomocą ipla na iPhone można obejrzeć programy informacyjne, seriale, kabarety, koncerty, programy rozrywkowe. Przewidywana jest dalsza rozbudowy bazy udostępnionych plików.

 

>> Czytaj też: Całkowicie darmowe kina internetowe

- Stworzyliśmy wersję ipla dla użytkowników iPhone, ponieważ chcemy eksperymentować i testować możliwości udostępniania treści VOD za pośrednictwem różnych platform - mówi Marcin Pery , Prezes Zarządu Redefine . - Poprzednim tego typu krokiem było stworzenie ipla dla użytkowników MacOS i Linux, teraz sprawdzamy możliwości mobilnego odtwarzania treści telewizji internetowej ipla. To z pewnością nie będzie nasz ostatni ruch .

 

Bezpłatną aplikację można pobrać z iTunes .

 

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

ipla na iPhone pozwala odtwarzać pliki offline

 

Warto przeczytać też: