Coraz więcej imprez w bazie Coigdzie

W pierwszym kwartale 2010 roku Mobilna Platforma Informacyjna coigdzie.pl podwoiła liczbę imprez w bazie - pochwalili się jej twórcy. Jak tłumaczą, jest to efekt rozbudowy sieci informatorów terenowych.

W połowie stycznia baza coigdzie.pl posiadała 30 000 rekordów, na przełomie marca i kwietnia liczba ta urosła do ponad 70 000. Przedstawiciele podają ponadto, że każdego dnia platforma oferuje swoim użytkownikom około 2 tys. informacji, a liczba udostępnionych danych przyrasta z dnia na dzień nawet o kilkaset pozycji.

 

Coigdzie.pl - baza imprez Coigdzie.pl pozyskuje dane o imprezach nie tylko od terenowych informatorów, ale również dzięki nawiązanej współpracy z czołowymi dostawcami biletów na imprezy i koncerty - Eventimem, Ticket Pro i Ticket on-line oraz urzędami miast, gmin czy powiatów np. Urzędem Miasta Poznania, Warszawy czy Krakowa.

 

Coigdzie.pl udostępnia informacje o imprezach w swoim serwisie internetowym oraz mobilnym, a ponadto za pomocą kilku innych kanałów dystrybucji danych - m.in. poprzez nawigację samochodową oraz serwisy tematyczne na portalach internetowych. Od połowy marca 2010 roku dane coigdzie.pl można znaleźć w nowej nawigacji społecznościowej MapGo.pl.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Coraz więcej imprez w bazie Coigdzie

 

Warto przeczytać też: