Nowe szkolenia w Akademii PARP

W latach 2010-2012 Akademia PARP wzbogaci swoją ofertę o czternaście nowych szkoleń internetowych - między innymi o tematyce podatkowej, szkolenia w formule blended learning, przeprowadzone będą także kampanie środowiskowe i tematyczne - poinformowali przedstawiciele agencji.

Akademia PARP to portal edukacyjny z systemem bezpłatnych szkoleń internetowych (e-learning) z zakresu zarządzania dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości od 2006 roku. Celem przedsięwzięcia jest upowszechnianie dostępu do wiedzy biznesowej oraz do zdalnej edukacji wśród pracowników małych i średnich firm.

 

Pod koniec marca br. została podpisana umowa na prowadzenie portalu Akademii PARP na trzy kolejne lata. Akademia PARP wzbogaci swoją ofertę o czternaście nowych szkoleń internetowych. W obecnej chwili odstępnych jest osiemnaście szkoleń poświęconych zarządzaniu strategicznemu i operacyjnemu, umiejętnościom menedżerskim i specjalistycznym, marketingowi i sprzedaży, zagadnieniom finansowym i prawnym oraz wiedzy ogólnej z zakresu BHP i ochrony własności intelektualnej i przemysłowej.

 

>> Czytaj też: PARP: Elektroniczne wnioski na dotacje do e-usług

Szkolenia Akademii PARP zostały opracowane głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw, choć mogą z nich skorzystać również osoby niebędące pracownikami tego sektora. Są to praktyczne kursy online, których treści teoretyczne przeplatają liczne studia przypadków, ćwiczenia i materiały interaktywne.

 

Nad zawartością merytoryczną i aktualnością szkoleń Akademii PARP czuwają wysokiej klasy eksperci z zakresu zarządzania, z doświadczeniami akademickimi i biznesowymi. Akademia wydaje również certyfikaty zaświadczające o ukończeniu szkoleń internetowych, pokazujące zaliczone moduły.

 

Do tej pory w internetowych szkoleniach Akademii wzięło udział ponad 80 tysięcy osób.

 

www.akademiaparp.gov.pl

 

>> Czytaj też: PARP chce nauczyć firmy wypełniać wnioski o dotacje z Unii Europejskiej

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Nowe szkolenia w Akademii PARP

 

Warto przeczytać też: