Praca.pl oferuje tłumaczenia CV

Portal Praca.pl i Centrum Tłumaczeń pwn.pl uruchomiły niedawno nową ofertę - tłumaczenia dokumentów aplikacyjnych. Użytkownicy serwisu rekrutacyjnego mogą przetłumaczyć swoje CV lub list motywacyjny na ponad 40 języków.

Coraz więcej Polaków decyduje się na pracę w egzotycznych krajach, takich jak Mongolia, Indie czy Arabia Saudyjska. Głównie poszukiwani są doświadczeni specjaliści w swojej dziedzinie. W przypadku Mongolii najbardziej cenieni są absolwenci biologii, budownictwa oraz technologii drewna. Zainteresowanie wyjazdem ze strony Polaków jest spore. Jak więc pokazać pracodawcy, że to właśnie my jesteśmy odpowiednią osobą na dane stanowisko?

 

- Warto przesłać swoją aplikację w języku urzędowym, jaki obowiązuje w danym kraju. Większość ludzi przesyła CV w języku angielskim. Może okazać się to problemem, bo w przypadku gdy wysyłamy swoją aplikację do jakiegoś egzotycznego kraju, dokument może zostać niezrozumiany. A jeśli osoba rekrutująca będzie znała angielski, z pewnością doceni to, że dokument został przetłumaczony - mówi Michał Filipkiewicz, ekspert rynku pracy z Portalu Praca.pl.

 

Właśnie dlatego Portal Praca.pl i Centrum Tłumaczeń pwn.pl uruchomiły nową ofertę - zainteresowani internauci mogą dzięki temu przetłumaczyć swoje CV lub list motywacyjny na ponad 40 języków. W ofercie znajduje się m.in.: j. arabski, bośniacki, chorwacki, chiński, mongolski, japoński, norweski. Dostępne są również popularne języki, takie jak: angielski, francuski, niemiecki czy rosyjski.

 

>> Czytaj także: CV ekstremalne, nowy trend w rekrutacji

Tłumaczenie dokumentów trwa cztery dni od momentu złożenia zamówienia lub dwa dni w opcji ekspresowej. Koszt usługi jest zależny od popularności języka, na jaki chcemy przetłumaczyć dokument, np. za CV w języku angielskim zapłacimy 44 zł, w hiszpańskim 61 zł, a mongolskim 174 zł. Wszystko jest oczywiście załatwiane przez internet.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Praca.pl oferuje tłumaczenia CV

 

Warto przeczytać też: