E-commerce, czyli ucz się na błędach innych (wideo)

Kolejny odcinek programu "Jak to się k robi" to kopalnia wiedzy dla wszystkich zajmujących się e-handlem lub przymierzających się do tego. Tym razem Rafał Agnieszczak rozmawiał z Pawłem Fornalskim, szefem IAI S.A., jednym z liderów sprzedaży oprogramowania do sklepów internetowych w Polsce.

Paweł Fornalski ma na koncie kilka udanych startupów. Przeszedł drogę od zarządzania grupą serwisów społecznościowych do debiutu założonej przez niego firmy na giełdzie. Rafałowi Agnieszczakowi opowiada o początkach swojego biznesu, o tym dlaczego "przesiadł się" ze społecznościówek na e-commerce , czym różni się robienie interesów w sieci od tych w realu.

 

Zapraszamy do obejrzenia trzech części programu zrealizowanego przez lookr.tv pod patronatem Startup School.

 

CZĘŚĆ 1: O tym, jak ważny jest marketing, prowadzenie finansów, co to znaczy cashflow i kto jest guru w dziedzinie e-handlu na polskim podwórku:

 

 

CZĘŚĆ 2: O tym, jakie branże najlepiej sprawdzają się w e-commerce, jakie towary nie nadają się do e-commerce i jaka jest rola supportu w sklepie internetowym:

 

 

CZĘŚĆ 3: Case study na przykładzie IAI S.A. Co daje wejście na giełdę oraz czy PARP to dobry pomysł na uzyskanie pieniędzy dla startupu:

 

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

E-commerce, czyli ucz się na błędach innych (wideo)

 

Warto przeczytać też: