Konkurs dla mobilnych mam z pomysłem na działalność

eDziecko.pl wspólnie z iPlusem i Fundacją MaMa zaprasza wszystkie internetowe mamy do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszy projekt działalności dla młodej mamy (zarobkowej, charytatywnej, twórczej), który wymaga dostępu do internetu mobilnego. Najlepsze prace zostaną nagrodzone netbookami z modemem.

Młode mamy często nie decydują się na powrót do starej pracy po urodzeniu i "odchowaniu" dziecka. Wiele kobiet nie może znaleźć pracy, ale wiele także postanawia znaleźć nowe źródła dochodu i zajęcie, które nie będzie kolidowało z opieką nad małym dzieckiem.

 

Niektóre mamy rozpoczynają działalność już w trakcie urlopu macierzyńskiego i wychowawczego. Pomocny, a czasem niezbędny w realizacji takiej działalności jest internet. Dlatego w ramach serwisu edziecko.pl ogłoszono konkurs na najciekawszy projekt działalności, którą młode mamy chciałyby zrealizować, a do której niezbędny jest im komputer i dostęp do sieci.

 

Konkurs wystartował wczoraj, 26 maja - w Dzień Matki. Prace konkursowe można zgłaszać przez miesiąc. Następnie jury wybierze najciekawsze projekty. Format nadsyłanej pracy jest dowolny - może to być opis, zdjęcie, prezentacja, wideo, wszystko zależy od pomysłowości uczestniczek konkursu.

 

Nagrodami w konkursie są netbooki Acer Aspire One D250 wyposażone w wewnętrzny modem oraz iPlus na kartę ze startowym limitem do wykorzystania na połączenie z internetem mobilnym.

 

>> Czytaj też: Tata lepszy od dzieci, mama komputera nie rusza

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Konkurs dla mobilnych mam z pomysłem na działalność

 

Warto przeczytać też: